Ben de Başakşehir'den yanayım Başakşehir kazanacak gibi geliyor Çaykur Rizespor Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor 11 düşüşü var Trabzonspor'un da hani rotasyonlu falan da yap Hazır olarak şimdi oyuncuların son grafiği biraz acına biraz da çıkmaya başladı artık oynayan oynamayan Bugün de mesela bakıyorsun işte Doğanay ile genç oyuncular artık şeyi tekrar yukarı çıkarmaya başladı Trabzonspor takımı çok sürpriz bir tahmin O zaman şöyle Göztepe Mehmet Yılmaz'ın emekli olabilir mi kurum adam parasını vereceksin değil ya şimdi biz

böyle oluyor adına kazan ben de kazanmış Ne güzel işte değil mi Biz burada da bir alınabilen yapalım gibi Almanlar kaybedince benim o zaman yeni seçmeler onu yazalım kaçalım o berabere dedi ben Göztepe kaza önce bir yemek yiyelim bakalım yani ondan sonra benim ondan sonra ödeşmiş yakın memleket olur mu Şekerim ne diyorsun bana kalkıp hiçbir zaman burada sinirli civarı her şeyi Burada yanıyoruz para para var daha yani birçok arkadaşımız bize Korkmaz yani O da dedi ki alırım 33 arasın bir tatlısı var onun da çaresi var helvası var Çok güzel ya Memleket

işlerimi bıçak arasını diyorsun ben onu şaka da size bir şey orada İstanbul Konya Mutfağı bir mutfak vardı hani böyle bir Konya ile alakalı olan bamya çorbası galiba meşhur çorbası öyle çok acıktım nerede korkutabilir mi Kaç kere onu onu anladım zaten zamanda arayacağım bugün gördüğünü gördük nereye gideceğiz futbolcunun da benzetirim de evet Yılmaz'ın da Instagram'a xx5 takımlarda oynarken bizi karşı zor anları yaşattığın oldu Ama taksit yaptığım bir Araban yok o yüzden bir Aydın'da boş değilsin o zaman bunlara yüzleşmek lazım yani tamam öyle bir arabam da yok