biri oluşu hastalıktır Sivas kazanır Ben de Sivas kazanır diyorum okulundan aldığı cezayı biliyorsunuz 5 maç bu çok kötü Durmuş hani sürekli Hani Fatih Hoca'dan gazeteye takılmadı mı Anadolu takımlarını da böyle hocanın şekilde sana da olmasın ama bak Fatih Hoca'ya özel muamele yapmıyoruz herkes için geçerli bir standart oluştu çalışıyor musun diyorlar onu da bilmiyoruz bakacağız bayağı bir fazla biter fazlasında bırakıyor Demek ki bir sıkıntı var yani sonuçlarını 51 Konuşuruz Arayacağım birazdan şeffaf olunabilir mi yani onları bize açıkçası var bizde bir onu

bilmiyordum yani bunları bilmeden kazandığı maçtan sonra değil mi 2-1 kazandığı maçtan sonra 5 böyle hani böyle sizin söylediklerinize Güllü ve ancak Peki Beşiktaş Aytemiz Alanyaspor orada biraz duracağız benim içinden geçen beraberlik düşünüyorum beraberlik ama kazanırsa Beşiktaş kazanır sıfır bir Burak oynarım ben kazanırsa benim 701 diyorum düşün içeyim beraberlik Harun Bey ben de beraberlik diye düşünüyorum bu maçı sonucu Alanyaspor alan arkadaş çok cezalandıracak oyunları diye bir oyuncu var gerek de kucağıma kampos oynatmıyor Efecan var

canlandıran oyuncular yüksek bir şey keşfettim Artık var ya Ceyhun'un öyle hacamat pompası oraya koydu oynarken duvarda takım içinde çok büyük koysam vardı Hoca'yı biraz orada pozisyonu gol pozisyonu bana niye gidilmiyor Walker orada oynuyor tabelası daha kenarda bekliyorum hiç yok bence ikilisi çok iyi öndeki oyuncular kaçar hayatı takım interneti birtakım yani Beşiktaş için zor zaten Biraz da işte Hoca kendisi söyledi sakın düşünme bence Beşiktaş'ın oynayacağı en zor rakip Kulübü özür dilerim Gaziantep futbol kulübü Medipol Başakşehir Ben Başakşehir