karşılaşmalar İkinizin de görüştüm Merak ettiği maçlar var btc Türk Yeni Malatyaspor Denizlispor maçı ile başlayalım nasıl maç olur Mehmet Yılmaz ev sahibi Kazanır diyor hala bende Malatya kazanır diyorum ve gol Ligi maç bekliyorum gollü derken şöyle işte 2131 vesaire Hani Denizi sporunda gol atacağını düşünüyorum ben Mehmet Yılmaz Fenerbahçe kazanır Fenerbahçe Fenerbahçe Fenerbahçe maçın başındaki durum gol bulabilirse seyirci coşkusunu arkasını alabilirse çok daha farklı bir senaryo görebiliriz olur oğlum maç olur bence Peki ittifak Kasımpaşa

İttifak Holding Konyaspor beraber istiyorum Mehmet Yılmaz beraberinde Konya kızın farklı olacağını düşünüyorum Kayserispor Göztepe Kazanır diyor Göztepe diyor Mehmet Yılmaz bir ben bu maça beraberlik diyor O gerçek köpek çal kalkma maçı olabilir Kardeşim ben beraber hangi hocanın yerinden kalkmaz gavur etmedi orada sanıyorum ben sana kaybetti Kayserispor Ya çok önemli iki tane oyuncusu Sen yanayım burada Göztepe kaleci kaleci beto Peki gençlerbirliği-galatasaray Mehmet Yılmaz 2 Ben Galatasaray Galatasaray kaybetmez diyor Kazanır diyor

deplasmanda Bence de Galatasaray kazanırken çekilen şöyle yani bunları artık kağıt üzerinde bunları söylemek kolay diğerleri son kaybederse tamamen kontraya dayalı bir düzenli oynuyor şu kontralar da çok iyi kapatabilecek bir yapıya sahip şu anda Galatasaray Gençlerbirliği bana göre düşüneceğim biraz düşük yani alınan yabancıların bazıları ön bölgedeki oyuncular benim sela orta sahada var oy oy verme satıyorlar Hani bir standardı var biliyorsun ama genel hatlarıyla balıklama defans anlamını Çok mu sıkıntı veriyor Bence yaşlı bir takım Demir Grup Sivasspor