hafta üstüne koyarak gidiyor Fenerbahçe O yüzden bu maçını açıkla favorisi Fenerbahçe'dir önümüzdeki günlerde Belki oradaki rotasyon Vedat muriç olacak Mevlüt Erdinç de mesela zaman zaman Lodos oynuyor benim tercih demişken bu arada Mevlüt'ün ya bu Paris Sen Jermen maç öncesi Evet ben seven eski oyuncusu olabilirsin ama Türk Milli Takımı giren bir oyuncu olarak sana Türk milli takımın kapılarını açmış bir kişi olarak PSV başarılar dilemek çok yadırgadım çok şaşırdım bir Türk takımı oynuyor Bunu belki sohbet arasında falan söyleyebilirsin ama kendi

sosyalin hesabından Türkiye duymak Bence hiç yakışmadı Mevlüt Erdinç Emin takımı koy Sana yakışmadı kendi düşüncesidir kendi ifadesidir ama yapma Seni ben açıkçası yakıştıramadım benim kabir alemi çok işte yapıştırılmıştır yani felsefenin eski oyuncusu olmak o senin Türkiye takımının karşısında takıma Başarı dilemek iki takıma da başarılar Senden bunu anladım o etek takımı Başarı dilemek çok hoş olmadı bence yani daha doğrusu Ezeli rakip olabilirler Galatasaray ile Fenerbahçe Tabii Yolcuları birbirine karşı da tabii ki En büyük Fenerbahçe en büyük

Galatasaray diyebilirler oynadıkları takımla ama sizin dediğiniz gibi Sonuçta Avrupa'da bir ülke puanı da önemli Hani ileride onları da etkileyici bir Hani Eğer Galatasaray başarılı olursa ileride bu Türkiye ülke puanı için de önemli Fenerbahçe belki ikinci olduğu zaman 1 sezon direkt gitme ihtimali olabilir misin Düğünde oynarken Dortmund taraftarı Schalke destekliyor.Bir şey var onu söyleyeyim sos olsaydı orta yapardı Orası biraz şey koysana Evet onun orta yapacağı pozisyon Beşiktaş maçında biliyorsun Haftanın maç programını Rica ederim haftanın maçlarını çok