sonuca itiraz ediyor bir baktı ki orayı Electra veriyormuş Hani hangi birimiz orada ile itiraz ettim tableti kendi notumuz avuttu penaltı mı derken yani bunları oraya kadar gelip tekrar devam etmesini falan gerek yok vardı bunu görüyorsan o pozisyonda ne kadar güzel mesaj çok güzeldi Kadın hayattır ya o dünya derbisinden futbol olarak çok geride kalmaya başladık bu temkinli davranmaları futbolcu iyi zevkini öldüren O derbiye yakışır bir şekilde futbol İnşallah bundan sonraki maçlarda olur evetolurum el pozisyonu görüldü ondan çok daha evvel bir el pozisyonu oluşmuş Bu

bir yardımcı oluyor demek ki eğer oluyorsa devam etmesi lazım Bunları devam ettirmeleri lazım Evet güzel Hiçbirimiz beklemez var bunu görürsün işte Yani kesinlikle dair gelişmeleri aslında uzun uzun değerlendirdik Türkiye Futbol Federasyonu'nun yapmış olduğu açıklamalar üzerine konuştuk Fenerbahçe diyeceğiz şimdi Fenerbah direktörü Ersun Yanal Sezon sonunda şampiyon olacak Derneği inandıklarını söyledi deneyimli çalıştırıcı Galatasaray'ın kötü olduğu görüşlerine katılmadığını da belirttiZaten aynı atmosferi ben ne yazık ki derbi maçına gidemedim ama aynı

atmıyorlar Yok yok galiba O psikoloji artık kırmak lazım adı dünya derbisi ise çıkacaksın yenersin yenilirsin kumaşı En
azından farklı bir şekilde ama 1 puanı Sevindik Ersun Hoca 1 puana Sevindik gibi bir açacağım bitti Ne var bunda ne yazıyor Kusura bakma sözünü kestim iki dakika müsait de son 3 4 sezon ve eğer yanlış hatırlamıyorsam 1 gün son bölümünde ve iki tarafın da %100 kazanmak zorunda olduğu çok fazla maç oynamadı 6 haftada oynuyorlar genelde veya yani kimse için dünyanın sonu değil bu maçta alınacak netice beraberlik Özellikle bu da etkili olabilir mi