Suat arslanboğa şimdi bir Prestij galiba beni olacak bir şey yok Sen bana kendini çok mu beğenirim Ay çok beğenme ama böyle hakem düdük bastırarak düdükleri arttırarak bir yere varamayız Bugün o astırmak isteyecek yarın başkası astırmak isteyecek bunun sonu yok ve sürekli birileri birilerine birilerinden adam yok etmeyiz Sürekli her kurumda yan Yarışmada 27sözleşmesinin fethedilmesinin sebebi Adem'le için kendisine yaptığı o fiziksel harekete kırmızı çıkarmaması oradaki pozisyon genelindeki performansı ile alakalı değil o pozisyonda hakem niye kimle göstermediği

için o pozisyonda hakem yani çok acele ediyoruz bazı şeyleri hakem koşuyor koşusundan sonra çarpıyor Adem'le içe ve ona Hani normal maç içinde beraber onu sana dokunacak şekilde bir hareket yapıyor ondan sonra da sarı kart veya kırmızı kalp bu kadar mı önemliydi ya bu bu bu kadar da önemli miydi acaba Yani bir hakem dakika dayız bu Bayrak kamera yi Yar hakeme sonra da mutlu olmaz ama yanlış ben yanlış görüyorum arka tarafa Selçuk iyi kontrol oradaŞans topu ile topla birlikte çıktı uzun gönderdi Galatasaray'ın sol kanadına Doğru O noktada nagatomo

nagatomo nun müdahalesi ile de top dışarıda Taç 00şeklinde şeklinde bir onun yaptığı top kaybı sonrasında Gençlerbirliği yatak geliştiriyor 28 dakika dayız Başkent ekibi Galatasaray yarı alanda yerleşti sarı-kırmızılı takım geriye iyi koştu burada Galatasaray'ın Hakkını yemeyelim Ama şu an baskı yedikleri de gerçek orta geldi sol taraftan hareketlenen futbolcu ayı top dışarıda veya oyuna başlayacak Selçuk arasındaki uyumsuzluğun yarattığı bir pozisyon mu Selçuk bir uyumsuzluk yaşıyorlar Bu gala senin vücudunu bozuyor bu uyumsuzluk sebebiyle Bir de gençlerbir