Bekledim biraz daha zararsız tarafında onun gibi oynaması ve as konu çok yakın olmasından dolayı Ama tabii ki Burada şimdi stoper problemini çözünüz anjay son önüne geldiğinde yanında Gustav olduğunda Ozan Tufanı da tercih edecektir Hoca ve 3 oyuncunun da çok iyi futbol sergilemesi dan dolayı biraz zayıf sıra sıra kolay kolay gelmeyebilir nasıl bir karşılaşma bekliyorsunuz antalyaspor'da bıraktım haftalarda köşede bir performans kendisi a seyircisi önünde Fenerbahçe favori içerde seyircisi ile birlikte Özellikle bu sene çok üretken bir takım var

savunmada Zaman zaman aksaklıklar olsa da yani pozisyon bulmakta zorlanmıyor bu maçlara bence çok zorlanacak da zannetmiyorum ama gole çevirmek çok değerli Çünkü antalyaspor'da puan almak için geliyor Sonuçta kendi yarı sahasına çekilecektir Orada işte üretken bir Fenerbahçe olur skoru koru arttırabilir mesela Sezonun ilk maçında gazişehir maçı sanırım Gaziantep maçında 50 lik net bir skorla aldı Ondan sonraki maçlarda zorlansa da yine şunu gösterdi yani Yani bir tek Vedat değil yani kurusu olsun deniz olsun Rodriguez pozisyonlara

girebiliyor mesaj modsuz sezona çok iyi başlamıştı onu sakatlığı takımı etkilemiş olabilir ama ben Ozan'ın da aynı Taner gibi düşünüyorum yeni bir transferi gibi düşünüyorum ve ozanı görüyoruz yani orta sahada da çok verimli bunu hazırlık döneminde gösterdi sağ bekleri Bence ormanı devam ettiriyor Ben Hoca'nın İslami tam hazır olana kadar bu maçta denedi ama şimdi ozanı Tekrar sağ Beki aldı bu maçta da Ozan'ın sağ bekte bekliyorum burada Emre'ye bir şey olursa ben de büyük usta öyle ozanı düşünüyorum şu ozanımız formuyla Hoca'nın keseceğini