Çünkü son dakikada bir gol pozisyonu oluştu ve ona %100 faal diyerek oraya kapatıp gitti ama var odasında oturana kiminle uyarması gerekiyor örnek veriyorum insiyatif Sen de zaten hakem olarak bütün Tamam öyle bir pozisyonu Hatta ve hatta eğer orada Poli olarak göz bizlerin Ekranda gördüm Kusura bakma çok bariz bir şekilde orada kart ve orada tekrar gitmiyorsun ne konuşuyorsun ya da hiç konuşmadın mı istedim Sen de olsa bile sen orada bossuet geçiyorsan var onu Hocam biz de diyecek yani bu kadar basit ya bu kadar zor bir şey değil ki bu da benim gözümde

çok çarptı geçen sezon oynadığımız Lig de ikinci yarıda bu daha çok gözüme çarptı Hakemler artık bu arada çok güvenmeye yare böyle Bu arada çok güvenmeye başladılar örnek veriyorum bir penaltı pozisyonu %100 bir penaltı pozisyonu önünde oluşan bekledi Yani hemen düdüğü çalar Ak penaltıyı göstermedi top auta çıktı Vardan Haber geldi gitti vara bak da evet dedi penaltı olaylarda çok oluyor yani hakimlerde veya yan Hakemler de ofsayt bayrağını çoğu zaman belirgin ofsaytı bile kaldırmıyorlar bekliyorlar belki Vardan bir şey gelir Hani ofsayt de değildir vesaire tarzında

bundan da uzaklaşması gerekiyor hakemlerimiz eskisi gibi yönetmenleri gerekiyor Sanki yokmuş gibi var sana artı bir destek olması gerekiyor Yani senin belki hatalı yaptığım bir karar veya görmediğin %100 görmediğim bir kararı sana destek olarak vermesi gerekiyor Yani artık gerçekten var bile sıkıntı yarattı Bizim ülkede Bu çok üzücü bir durum tek biz de var şu anda Aynen öyle geçen haftaki galatasaray-fenerbahçe derbisinde Biz orada pozisyonu penaltımı Corner miyim falan derken Cüneyt hoca konuşuyor ben biz türbin onu görmemiz var Belki ekran ekran başındakilere