Fenerbahçe'nin ligin ilk yarısında Doğanen kötü 35 ile 40 arasında olması lazım ki de ligin ikinci yarısında bu şampiyonluk iddiasını sürdürebilmesi Ben de puan mı önemli çok yakın olacağını tahmin ediyorum ve Avcı Peki şimdi Fenerbahçe derbi ya benim daha var ama onu girmeden şöb üstünden geçelim ben ifade edeyim Eğer Türkiye milli Olimpiyat komitesi fair-play İcra Kurulu galatasaray-fenerbahçe derbisinde İstiklal Marşı'nı okuyan Alman futbolcu Max Cruze nin dünya ve Türkiye fair-play Ödülleri'ne aday gösterilmesine karar verdi bu önemli bir haber aslında ama

zamanımızın süremizin yavaş yavaş sonuna geldiğimiz için şimdilik ekrana getirme Tayland icazet ona getirirse cüzdanı seninle konuşmak istedik önemli bir aday Max Cruze önemli dalda ödül alacak Daha doğrusu Konu başlığı çok önemli İstiklal Marşı ve okumaya gayret göster de okudu Alman futbolcu gördün ya da fark ettim fark etti Bunu fark ettim Fark ettim yani çok böyle bir Türk gibi okuyor Çok güzel ezberlemişsin Tabii hoşuma gidiyor Yani yabancı bir birisinin İstiklal Marşı okuması kimin hoşuna gitmez ki ya ben bugün gidin Almanya'da oyunu bir Türk futbolcu

olarak ama milli takımın aldıklarını Alman milli Marşı'nı söylediğinde Tabii ki onların hoşuna gider Bu gayet doğaldır bu mu tüm okul aday göstermesi açacağım yazısı için önemlidir ama açıkçası benim gitti Yani ben yabancılardan böyle bir şey beklemiyorum Yani benim İstiklal Marşı mutlaka okuyun ne olur okun bir beklentim yok açıkçası bir Türk olarak im bir Türk olarak Aslında önce bu ülkede insanları İstiklal Marşı'nda Türklerin Öncelikle İstiklal Marşı okuması için bazen hakkaten okumayan insanlar var ama bir yabancının da gelip bu topraklarda bu Marşı okuması ekranları