yaşanmaması istiyorum Fenerbahçe ile devam edelim Spor Toto Süper Lig'in 7 haftasında mücadelede Fenerbahçe mücadelesinde Fenerbahçe Antalyaspor misafir edecek iki takım arasındaki karşılaşma saat 20.30 da başlayacak sezona iddialı bir giriş yapan ve şampiyonluk hedefi ile yola devam eden Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig'in 7 enerbahçe Fenerbahçe Fenerbahçe dün de yapmış olduğu açıklamalar var sezonu şampiyon tamamlayacağız bunun için taraftarımızın desteği gerekiyor ki o da istedi en başından beri zaten görüyoruz oyuncularıma güveniyorum

sistemimizi Tam olarak daha dayan satabiliyoruz demişti Ersun Yanal ne dersin İlk yarıda En azından ilk yarıyı zirvede kapatabilirmi böyle de bir hedefleri olduğunu vurgulamıştır Ersun Yanal gerek yok yani geçen sene tarih en kötü berabersiniz hiç boş bırakmadığı Saraçoğlu'nda bir tane koltuk ve boş kalmadı bunu söylemesi hiç gerek yok bu sene zaten gene taraftarı var olur taraftan camiye çarşıdaki iş Barış geceyi başlamıştır doğru transfer haberleri falan gibi faktörler bir araya geldiğinizde ortaya bölüm sonu çıkıyor görüyorsun ferace Geçen sene çok daha farklı Evet

Ersin hocam diyor hayır var Her ne kadar cahil Seo konusunda kendisiyle böyle ters düşecek de stoper ve Ben orta sahada daha iyi olur diye düşündüm Tabii ki stoperde oynayabiliyor mu zor Perisi yüksek maçları sıkıntı yaşayabilir eğer onun üst Opera çevirebiliriz çevirip de buradan transfer şeklinde bir yeri gönderebilirsin büyük başarı tabii ki ama bence bu sene Ligi şampiyonu ki bitirimi bunlar daha erken ya bu ligde ilerleyen haftalarda daha çok zor Günler Yaşanacak zor olacak damın bu topraklarda söylediği bir söz vardır evlilik 28'inci haftada başlar Türkiye'de diye O