Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sen Jermen burada 10 yenince bu sene gider

Sen Jermen burada 10 yenince bu sene gider

ama bir kez daha söylüyorum Paris Sen Jermen Galatasaray burada 10 yenmesi normalmiş olsaydı yani herkes Neyi şaşırıyor Ama Galatasaray bundan daha fazla yapabilirdi agresifliği göstermedi Setenay yani berabere kalabilirdi hatta a101'e çok fazla göz arkasındaki yapıyı yapının gerekli adresi gösterdiğini inanmıyorum yani belhanda'yı çok kötüymüş gibi oluyorum ama eğer berhal çok Doktorlar Uzmanlar tarafından besleniyor vitaminlerle ve ama yine de niye çene kırığı çok önemli bir sakatlık bu kadar eksiği var oynatılırmı böyle adam o zaman ben de verilmek istendi

talihsizlik yaşamaktaydı anda hani takımın beyni diyoruz ya takımı toplayabilecek bir oyuncu olduğu için ama yani bel kemiği olabilecek maçları Türkiye ligindeki baştadır WhatsApp geçirmek lazım Avrupa Ligi maçlarını bayramda Ben erkeğim olamaz ben bunu gördüm ben bazı maçlarda kızların onun öne çıkması gereken maçları Bu bel kemikleri göremedim ben Galatasaray'ın Avrupa'da galibiyet Hasretine son veremedi Galatasaray 2013-2014 sezonunda ki Güven sus galibiyetinin ardından Avrupa'da şifre son 28 karşılaşmada Sadece 2 kez taraftarına

galibiyet sevinci yaşattı sarı-kırmızılılar bu süreçte 17 kez mağlup olurken 9 mücadele ise beraberlikle tamamladı Avrupa'da üst üste Son 9 maçını kazanamayan bu sezon resmi karşılaşmalarda galibiyet hasreti 4 maça çıktı bu sezon son olarak kasımpaşa'yı 1-0 yenen sarı-kırmızılı ekip ağzından çıktığı 4 maçta 3 beraberlik ve 1 yenilgi aldı Yeni Malatyaspor Fenerbahçe ve proje berabere kalan Galatasaray son olarak Paris saint-germain E10 mal futbolcu Galatasaray bu sezon 28 resmi karşılaşmada 2 galibiyet ve yenilgi ile 4 beraberlik aldı sarı-kırmızılı takım Avrupa'daki

novostsmorp pereytismorp

ß èçâèíÿşñü, íî, ïî-ìîåìó, Âû íå ïğàâû. ß óâåğåí. Ìîãó ıòî äîêàçàòü. Ïèøèòå ìíå â PM.

------
    Spiele gesundes essen

ô òîïêó òåáÿ

------
    Bundesliga spiele hoffenheim

Ïîæàëóéñòà, ïîïîäğîáíåå

------
    Metin2 gm code spieler online