kulüpleri özelleştirilme kulüpleri Satalım mı gibi bir şeyler sözcükleri değiştirerek dernekler kanunu böyle durumlarda konuşuluyor bunlara çok dikkat etmek lazım düşse 3 kulüp satıldı 3 Kulübü alan farklı farklı sermayeler Aslında tek bir sermaye olabilir ve yabancı sermaye olabilir yüzde yetmiş beş yüzde yetmiş Kimin nüfusunu üç kulüpten düşünürsen Eğer bulunulduğunu bu kadar kitleye yabancı sermaye gitmeyecek sanki bu da tehlikeli bir süreç O yüzden bence bundan sonraki gelen yönetimlerin harcamaları denetlenmeli devlet tarafından Özellikle denetlenmeli o yönetimler o

para harcarken acı çekmeli Başka türlü olmaz böyle şey gibi konuş ekolojik fermente çekiyorsun beni bekle bekle baktığımızda Paris saint-germain maçıyla konuştuk en son Paris Sen Jermen maçıyla Tabii ki oyununu ortaya koyduğu mücadelesini ortaya koydu ama Gençlerbirliği karşılaşması da çok merak ediyor neden oyuncular çok fazla tartışılıyor şimdi yeni bir bitsin ya oyuncuların maç seçtiğine dair yorumlara da şahit olduk karşılaşma sonrasında seni beğenildi enzi beyninde dong beyninde Muslera'yı zaten bu konuda liste başında her daim hiçbir zaman listede sıra

değiştirmiyor kritik bir hatası olsa da bu salavatlar Kapattı Ama beğenir benim ben kim Kimler Balkaya bir şey söyleyemem istemediğiniz sürece ona bir şey diyemem vasat tarafından bakarsan bak oğlum ben haber vermedim pas var ya orada basiretim bağlandı adrenalinin Şeker tansiyon Zirve mi yaptı bilmiyorum görmedi ızlar seni bekliyor çok daha farklı bir sıkıntı olabilir Şimdi şunu söyleyeyim Dünya üzerinde Paris saint-germain deplasmanda 1-0 yenemeyeceği takım yok gibidir bak ya bugün gitsin İspanya Barcelona yazısı 10 demez kimsenin Galatasaray Paris